Nabízíme elektroinstalace v oblasti regulačních stanic plynu a kanalizačních podtlakových a čerpacích systémů
Drobečková navigace

Úvod > O firmě

O firmě

Společnost ELI-PRO s.r.o. byla založena v roce 2001 a je specializovanou firmou pro služby založené na dodávkách, montážních a servisních činnostech v oboru elektro pro regulační stanice plynu a v aplikacích podtlaková kanalizace.

Historie a zkušenosti v oboru Regulační stanice plynu a podtlakové kanalizační systémy sahají až do roku 1993, což nabízí velkou míru poznatků v daném oboru a optimální náhled na dané zaměření této společnosti.

Klademe důraz na kvalitu a preciznost provedené práce.

Ostatní

Dodávky a montáže elektroinstalace pro regulační stanice plynu

  • hromosvodová soustava
  • uzemňovací soustava + ochranné pospojení v Ex
  • elektroinstalace stavební = osvětlení + přidružené silové el. rozvody
  • elektroinstalace technologická = elektrické předehřevy, plynové kotelny, MaR
  • dálkové přenosy dat na dispečink
  • výroba el. rozvaděčů MaR pro řízení el. předehřevů a plynových kotlů

Montážní činnost

Zákazníkovi nabízíme komplexní dodávku (nebo i částečnou, dle vlastního výběru) v rozsahu prací zajišťujících el. instalaci, MaR, hromosvod, uzemnění a dálkové přenosy dat na regulační stanice plynu s dodáním revizních zpráv elektro na provedenou činnost, projektovou dokumentací a zajištěním stanoviska TIČR elektro v případě požadavku.

Servisní činnost

Nabízíme opravy nefunkční silové části a regulace pro řízení el. předehřevů uvnitř regulační stanice plynu a plynových kotlů v kotelnách pro regulační stanice plynu. Komplexní opravy a servis na poruchách el. instalace stavební a technologické v objektech regulační stanice plynu. Dále nabízíme kontroly a funkční zkoušky el. předehřevů před topnou sezónou a revize elektro na již provozované regulační stanice plynu