Nabízíme elektroinstalace v oblasti regulačních stanic plynu a kanalizačních podtlakových a čerpacích systémů
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > NABÍDKA PRÁCE - ELEKTROMONTÉR - SILNOPROUD

NABÍDKA PRÁCE - ELEKTROMONTÉR - SILNOPROUD

ELEKTROMONTÉR - SILNOPROUD

Pracovní náplň

- montážní a servisní činnost v oboru elektro

- výroba rozvaděčů NN - MaR

- práce na servisních a montážních zakázkách v terénu a na dílně (provozovna v UL)

- pomocné práce na dílně

Požadujeme

- středoškolské vzdělání v oboru elektro

- možno i pouze výuční list v oboru elektro

- Osvědčení z vyhlášky ČÚBP a ČBÚ č. 50/1978 Sb.

- řidičský průkaz sk.B, aktivní řidič

- trestní bezúhonnost a bezdlužnost – doložit před nástupem do pracovního poměru

- flexibilita

- spolehlivost

- samostatné rozhodování,

- ochota učit se novým dovednostem

- při pohovoru bude prověřena odborná způsobilost.

Nabízíme

- zázemí zavedené firmy, působíme na trhu již 17let

- smlouva pouze na hlavní pracovní poměr

- smlouva na dobu určitou, následně možno na neurčitou

- čistá mzda + prémie + osobní ohodnocení + proplácení cestovních náhrad + příspěvky 50% z ceny oběda,

- solidní jednání ze strany zaměstnavatele

- možnost navýšení mzdy na základě Vašeho pracovního nasazení a spokojenosti zaměstnavatele

Komentáře

Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů